Hakkımızda

Kadıköy Oto Servis
Hakkımızda

Kadıköy Oto Servis

15 yıllık bir geçmişi bulunan sektördeki yerimiz ile Kadıköy oto servis olarak ilk günkü heyecanımız ve uzun yıllardır kazanmış olduğumuz tecrübelerimiz neticesinde sizlere profesyonel bir teknik destek sunmaktayız. Profesyonel bir kurum yapısı ile çalışmakta, İstanbul ilindeki şubemizde kaliteli ve üst düzey hizmetlerimiz ile sektöre yön veren profesyonel kurumlar arasında yer almaktayız. Bu başarının elde edilmesinde vermiş olduğumuz hizmetleri son teknolojik gelişmeler eşliğinde yapmamız, araç bakımı ve onarımı işlemlerinizi kaliteli işçilikler ile sonuçlandırmamız bizlerin bu konumlara ulaşmasının sağlamıştır.

Sizlere sunmuş olduğumuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimiz, yol yardım desteğimiz, teknolojik gelişmeleri işi ile entegre edebilen yapımız ve vizyonu geniş çalışan kadromuz ile Kadıköy oto servis olarak sizlerin yardımına yetişmekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetlerin arkasında durmakta ve kaliteli işçilik ile tekrar sorun yaşamayacağınız bir teknik hizmet sunmaktayız. İstanbul çapında bir ağa sahip olmakta ve kurum, kuruluş ve firma altyapısında yer alan ya da bireysel kişilere ait araçların bakım ve onarım sürecini üstlenmekteyiz.

Araç Bakımı Hizmetlerimiz

İstanbul ili içerisinde yer alan çalışma ağımız ile araç bakımı konusunda aklınıza gelebilecek her türlü teknik desteği, bünyemizde yer alan çalışanlarımız ve profesyonel işçilik ortaya koyan ustalarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Sizlere vermiş olduğumuz bu oto servis hizmetinde sadece araçlarınızın mekanik aksamlarında meydana gelebilecek sorunları değil, araçların kaporta tamiri konusunda da tecrübeli ve yüksek düzey bir işçilik ile sizlere hizmetler sağlamaktayız.

Kurulmuş olduğumuz günden buyana belirlediğimiz hedefler doğrultusunda ilerlemekte, gerçekleştirmek adına önemli çalışmalarda bulunmaktayız. Kurumsal bir yapı olarak, işletmemizi daha yüksek bir konuma çıkarmak adına vermiş olduğumuz hizmetlerimizde müşteri memnuniyetimizi en önde tutmakta, müşterilerimiz ile aramızda kurmuş olduğumuz güçlü ve etkili iletişim ağı sayesinde güven veren, kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktayız.

Koymuş olduğumuz hedeflere ulaşmak için göstermiş olduğumuz çabalar esnasında sadece yeni müşteri kazanma odaklı bir çalışma sergilememekte, var olan ve oto servis konusunda alacak oldukları hizmette bizleri tercih eden müşterilerimizin yanlarında yer almaktayız.

Günümüzde teknolojik gelişmelerin araçlar üzerine entegre edilmesi ve otonom araçlara doğru yönelimin hızlandığı bu dönemde, kurum ve çalışan yapımızı sürekli olarak güncellemekte, yeni çıkan beyinli araçlarınızın beyin tamiri işlemini bile profesyonel olarak gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede güncelliğimizi koruyarak teknoloji ve zamana karşı yenik düşmemekteyiz.

Teknik Destek ve Yol Yardım Hizmetlerimiz

Kadıköy oto servis olarak sizlere vermiş olduğumuz oto servis hizmetlerimize araçlarınızın arıza yaptığı andan itibaren başlamakta ve araçlarınızın tekrar kullanıma hazır hale getirilip teslim edildiği son aşamaya kadar tüm süreci yakında takip ederek, profesyonel işçiliklerimiz ile kaliteli sonuçlar elde etmekteyiz.

Yol yardımı desteğimiz İstanbul ili içerisinde yer alan her konum için sağlanabilmekte, sizin konumuna yakın olan yardım aracımız hızlı bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır. Araçlarınızın oto servis tamirhanemize çekilmesini ardından mağduriyetinizin en hızlı şekilde giderilmesi için onarım sürecimize hemen başlamaktayız. Tamiri ve bakımı zor olan otomatik vites tamiri işleminin bile profesyonel bir şekilde sağlamakta ve sektördeki konumumuzu yükseltmeye devam etmekteyiz.

Alanlarında uzman, profesyonel eğitimlerini almış, uzun yıllar oto servis konusunda çalışma göstermiş ve tecrübeler elde etmiş çalışan kadromuz ile bakımı ve onarımı zor olan her türlü şanzıman tamiri, kaporta işlemleri ve mekanik tamir işlemlerini yüksek standartlı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Gönül rahatlığı ile kurumumuzdan hizmet talebinde bulunabilir ve yüksek standartlara sahip olan kaliteli hizmetler alabilirsiniz. 7 gün 24 saat olan teknik desteğimiz sayesinde yanınızda her zaman bir destekçinizin olduğunu aklınıza yer edebilirsiniz.

Uygun fiyata aracınızı tamir ettirmek mi istiyorsunuz?

İletişim bilgilerimizden hemen bize ulaşın ve uygun fiyatlı kadıköy oto servis hizmetimizden yararlanın!
Call Now ButtonHEMEN ARA